(0532) 615-615
(050) 406-22-88
(067) 531-66-60
г.Полтава, ул.Октябрьская,77а
Пн - Пт с 09:00 до 18:00, Сб с 10:00 до 15:00, Вс - выходной

Мы в социальных сетях

Новости и акции

В Европу без виз
В Европу без виз Сегодня Европарламент поддержал отмену визового режима для Украины. Но означает… Подробнее ...
Написано 15.04.2017 09:24
Египтяни готовятся поднять стоимость виз
Египтяни готовятся поднять стоимость виз Сегодня поступила официальная информация о том, что повышение цен на… Подробнее ...
Написано 27.02.2017 11:20
Ученые доказали серьезную пользу путешествий для здоровья
Британские и американские исследования доказали, что регулярные путешествия полезны для… Подробнее ...
Написано 18.02.2017 09:50
Другие новости
 

Шрі-Ланка

Шрі-Ланка це країна, в якій все зовсім не так як в нас. Особливо, якщо потрапляєш туди в лютому місяці. Коли в нас було купа снігу і мороз, то в них була спека +30 і дуже теплий океан.

Переліт тривав 9 годин. І коли ми вранці вийшли з аеропорту на вулицю, то відчули легкий шок, Який, щоправда, дуже швидко минув. Навколо все навпаки. В приміщенні прохолодно, а на вулиці жарко. По дорозі їздять в протилежній бік, бо рух лівосторонній. По дорогам всі ганяють з неймовірними швидкостями. Крім автомобілів і автобусів, паралельно по шосе рухаються тук-туки, корови, люди. Все гудить, шум неймовірний. Одним словом весело!

Навколо ростуть кокоси, банани і ще купа інших невідомих нам дерев. На ринку море різних екзотичних фруктів. Ціни звичайно дуже низькі. Банани наприклад продають починаючи від 40 рупій (100 рупій = 7 грн) за кг. Ананаси продають поштучно. Приблизно по 100-150 рупій. В залежності від розмірів. Ще продають папайю, манго, а якщо пощастить, то натрапите на маракуйю і лонган. Правда наших назв місцеві не завжди розуміють, тому якщо хочете спробувати різні фрукти то заздалегідь підготуйтеся, вивчіть назви на англійській і надрукуйте фото бажаного фрукту. Дуріана не зустріли, був не сезон. Їжа завжди дуже гостра. Особливо вулична.

Дуже багато людей (особливо молодь) говорять на англійській. На російській майже ніхто не говорить. Побережжя океану дуже велике і практично порожнє. Купа місця. Пляжі переважно піщані і тягнуть кудись за горизонт.

В глибині острову теж дуже багато цікавинок. Старі ланкійські міста, прохолодні гори з чайними плантаціями і водоспадами, найбільші буддійські храми і монастирі, національні парки. Хоча на самому узбережжі океану теж доволі цікаво. Крім пляжу є старі прибережні фортові споруди, що їх ще будували європейці. Ще є маяки, річки. Дуже весела залізниця проходить практично по лінії узбережжя. І з вікна часто видно океан. Кататися на рейсових автобусах теж дуже цікаво і весело.

Дещо незвично, навколо завжди купа людей, дуже шумно. Але ці люди дуже добрі. Коли йдеш по вулиці всі вибігають махати руками і кричати «Хеллоу». Ще варто зауважити, що сонце заходить десь в 7 вечора і стаю дуже різко темно. Це особливість екватору.

Відвідати таку країну як Шрі-Ланка це потрапити в зовсім інший світ. Живучи там навіть не віриться, що десь в Україні буває зима і мороз

Галерея изображений